Legal Services in Germantown, Wisconsin
19 legal services businesses in Germantown
19
19
19
19
About Legal Services in Germantown
There are 19 businesses classified under Legal Services in Germantown, Wisconsin. 19 have phone numbers on file. 19 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Germantown.
Top Cities for Legal Services in Wisconsin
| City | Businesses |
|---|---|
| Milwaukee | 9K |
| Madison | 6K |
| Waukesha | 2K |
| Appleton | 422 |
| Racine | 402 |
| Eau Claire | 326 |
| Green Bay | 318 |
| Wausau | 308 |
| Brookfield | 301 |
| La Crosse | 207 |
Search Legal Services
Other Industries in Germantown
- Wholesale Trade-durable Goods (688)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (524)
- Nonclassifiable Establishments (397)
- Rubber And Miscellaneous Plastics Products (329)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (323)
- Electronic And Other Electrical Equipment And Components, Except Computer Equipment (298)
- Business Services (257)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (218)
- View all industries →