Legal Services in Northport, Alabama
40 legal services businesses in Northport
40
40
40
40
About Legal Services in Northport
There are 40 businesses classified under Legal Services in Northport, Alabama. 40 have phone numbers on file. 40 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Northport.
Top Cities for Legal Services in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 8K |
| Mobile | 3K |
| Montgomery | 2K |
| Huntsville | 1K |
| Tuscaloosa | 822 |
| Dothan | 636 |
| Florence | 188 |
| Daphne | 180 |
| Albertville | 164 |
| Gadsden | 150 |
Search Legal Services
Other Industries in Northport
- Nonclassifiable Establishments (916)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (750)
- Health Services (454)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (444)
- Food Stores (370)
- Wholesale Trade-durable Goods (354)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (264)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (220)
- View all industries →