Eating And Drinking Places in Ballinger, Texas
5 eating and drinking places businesses in Ballinger
5
5
5
4
About Eating And Drinking Places in Ballinger
There are 5 businesses classified under Eating And Drinking Places in Ballinger, Texas. 5 have phone numbers on file. 5 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Ballinger.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 8K |
| Austin | 8K |
| Dallas | 7K |
| San Antonio | 5K |
| Plano | 3K |
| Fort Worth | 2K |
| Coppell | 2K |
| Irving | 1K |
| Lubbock | 751 |
| El Paso | 657 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Ballinger
- Educational Services (208)
- Depository Institutions (185)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (58)
- Nonclassifiable Establishments (28)
- Health Services (26)
- Wholesale Trade-durable Goods (18)
- Real Estate (13)
- Automotive Repair, Services, And Parking (8)
- View all industries →