Health Services in Freeport, Texas
7 health services businesses in Freeport
7
7
7
1
About Health Services in Freeport
There are 7 businesses classified under Health Services in Freeport, Texas. 7 have phone numbers on file. 7 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Freeport.
Top Cities for Health Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 54K |
| San Antonio | 31K |
| Dallas | 29K |
| Austin | 19K |
| Fort Worth | 17K |
| Plano | 9K |
| Denton | 6K |
| Tyler | 6K |
| Irving | 5K |
| Amarillo | 4K |
Search Health Services
Other Industries in Freeport
- Wholesale Trade-non-durable Goods (1K)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (231)
- Food Stores (212)
- Nonclassifiable Establishments (191)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (190)
- Water Transportation (142)
- Business Services (134)
- Oil And Gas Extraction (103)
- View all industries →