Eating And Drinking Places in Garland, Texas
223 eating and drinking places businesses in Garland
223
219
223
179
About Eating And Drinking Places in Garland
There are 223 businesses classified under Eating And Drinking Places in Garland, Texas. 219 have phone numbers on file. 223 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Garland.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 8K |
| Austin | 8K |
| Dallas | 7K |
| San Antonio | 5K |
| Plano | 3K |
| Fort Worth | 2K |
| Coppell | 2K |
| Irving | 1K |
| Lubbock | 751 |
| El Paso | 657 |