Eating And Drinking Places in Kingsville, Texas
20 eating and drinking places businesses in Kingsville
20
20
20
16
About Eating And Drinking Places in Kingsville
There are 20 businesses classified under Eating And Drinking Places in Kingsville, Texas. 20 have phone numbers on file. 20 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Kingsville.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 8K |
| Austin | 8K |
| Dallas | 7K |
| San Antonio | 5K |
| Plano | 3K |
| Fort Worth | 2K |
| Coppell | 2K |
| Irving | 1K |
| Lubbock | 751 |
| El Paso | 657 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Kingsville
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (3K)
- Educational Services (2K)
- Health Services (655)
- Social Services (609)
- Holding And Other Investment Offices (255)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (227)
- Personal Services (99)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (88)
- View all industries →