Real Estate in Kingsville, Texas
66 real estate businesses in Kingsville
66
66
66
61
About Real Estate in Kingsville
There are 66 businesses classified under Real Estate in Kingsville, Texas. 66 have phone numbers on file. 66 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Kingsville.
Top Cities for Real Estate in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Austin | 53K |
| Houston | 27K |
| Dallas | 27K |
| San Antonio | 9K |
| Frisco | 5K |
| Conroe | 5K |
| Fort Worth | 4K |
| Plano | 4K |
| Spring | 3K |
| Arlington | 3K |
Search Real Estate
Other Industries in Kingsville
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (3K)
- Educational Services (2K)
- Health Services (655)
- Social Services (609)
- Holding And Other Investment Offices (255)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (227)
- Personal Services (99)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (88)
- View all industries →